W Nowym Jorku do kawy możesz zamówić
Styl Życia Styl W Nowym Jorku do kawy możesz zamówić

W Nowym Jorku do kawy możesz zamówić... kota

W Nowym Jorku do kawy możesz zamówić... kota
[fot: hawaya/iStockphoto]

Emilie Lagrand i Christina Ha stworzyły kawiarnię, w której oprócz kawy możemy zarezerwować sobie czas ze swoim ulubionym pupilem za jedynie 4 dolary za pół godziny.

Kocia obecność jest odczuwalna w lokalu na każdym kroku. Poza tym, że można pobawić się i pogłaskać realne kocięta, na klientów czekają również ciasteczka w kształcie pupila.

Nowy Jork otwarty na ekscentryczne pomysły swoich mieszkańców, entuzjastycznie przyjął stworzenie kociej kawiarni Meow Parlour Patisserie. Już od pierwszych dni otwarcia cieszy się dużą popularnością. Kociaka można wypożyczyć jedynie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji. Właściciele kawiarni informują, że najbliższe wolne terminy dopiero w marcu.

Bez wątpienia koty mogą mieć pozytywny wpływ na samopoczucie, a nawet zdrowie człowieka. Potwierdziły to badania, według których pupile mają wpływ nie tylko na prawidłowy rozwój dziecka, ale łagodzą ból u dorosłych. Naukowcy potwierdzają, że w domach spokojnej starości, w których są koty, pacjenci żyją dłużej.

Wszystkie kociaki znajdujące się w nowojorskiej kawiarni pochodzą z organizacji KittyKind zajmującej się ochroną zwierząt i zostały przez właścicieli lokalu adoptowane.

Czytaj w Platine.pl
Kawiarnia w Rzymie przesadza z cenami?
W Caffe Greco, w której oprócz znakomitych gorących napojów, są też doskonałe ciasta, należy liczyć się z wysokimi cenami.
Lalka Barbie ma swój profil na Instagramie
Moda, styl i design, to tematy, w których Barbie jest ekspertką. Na jej profilu można ją podziwiać w różnych stylizacjach, od bikini po eleganckie kreacje wieczorowe.
W Nowym Jorku nie unikaj Harlemu
Uznany fotograf zachęca do odwiedzenia klubów jazzowych, w których staruszki grają na kontrabasach.
SKOMENTUJ

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu 3TkYb
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.