TOP5: Najdroższe pokoje hotelowe
Top5 TOP5: Najdroższe pokoje hotelowe
Top 5 by Platine.pl

TOP5: Najdroższe pokoje hotelowe

Koszt jednego dnia spędzonego tutaj jest porównywalny z wybudowaniem i wykończeniem domu jednorodzinnego. Dla kryształowych umywalek, szklanej windy, prywatnego lokaja albo widoku na Central Park, goście są w stanie wydać ogromne sumy. Oto, gdzie zatrzymują się najbogatsi?
1/6  
5

Royal Plaza Suite, Hotel Plaza, Nowy Jork – 30 tysięcy dolarów

Royal Plaza Suite, Hotel Plaza, Nowy Jork – 30 tysięcy dolarówfot: Plaza Hotel
Apartament znajduje się w prywatnej części hotelu Plaza położonego przy 5. Alei, tuż obok legendarnej Fontanny Pulitzera, czyli najdroższej części nowojorskiego Manhattanu. Royal Plaza Suite to ponad 400 metrów kwadratowych powierzchni przeznaczonej tylko dla wyjątkowych gości.

Mogą oni korzystać z trzech sypialni, trzech łazienek, salonu, biblioteki, jadalni na 12 osób i obsługi własnego szefa kuchni. Wszystko wśród zdobień inspirowanych stylem Ludwika XV. Owalne i okrągłe meble przyciągają szczególnie miłośników stylu vintage. Melomanii będą mogli relaksować się przy dźwiękach dziewiętnastowiecznego pianina z serii grand piano.

Każda z sypialni, oprócz podwójnego łóżka posiada również strefę wypoczynkową, a największa z nich dodatkowo wyposażona jest w prywatną garderobę. Łazienki z kolei wyłożone są marmurową mozaiką inspirowaną kształtem liści drzew, rosnących w pobliskim Central Parku. Wyposażone są również w armaturę z 24-karatowego złota, wykonaną przez luksusową markę Sherle Wagner.

Na bibliotekę natomiast składają się tytuły własnoręcznie wybrane przez pracowników Prosper Assouline, ekskluzywnego wydawnictwa amerykańskiego. W apartamencie znajduje się również część rekreacyjna z siłownią i salką gimnastyczną, co daje gościom dodatkową prywatność. Udogodnieniem są również dostępne we wszystkich pomieszczeniach sieć wi-fi i telewizory.

Goście mają do dyspozycji iPady, pozwalające kontrolować inne urządzenia w apartamencie i kontakt z obsługą hotelu. Do Royal Plaza Suite rezydenci dostaną się prywatną windą. Hotel Plaza oferuje również podzielenie luksusowego apartamentu na trzy części, gdyż każda z sypialni posiada osobne wejście. Atrakcyjności dodaje widok na południową część największego parku na świecie. Doba w Royal Plaza Suite kosztuje 30 tysięcy dolarów.
1/6  
SKOMENTUJ

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu ukbGh
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.