Top 5: Luksusowe obozy fitness
Top5 Top 5: Luksusowe obozy fitness
Top 5 by Platine.pl

Top 5: Luksusowe obozy fitness

Aeroboks, rafting, wspinaczka skałkowa, biegi na orientację albo wojskowa gimnastyka. A wszystko wśród lazurowych zatok Ibizy, plaż Florydy oraz brytyjskich lasów. Boot camps, czyli obozy fitness zbliżone do treningu wojskowych oddziałów specjalnych, to w ostatnim czasie najpopularniejszy sposób budowania formy. I tu nie zabraknie luksusu. Oto najbardziej ekskluzywne boot camps na świecie.
1/6  
5

No 1 Boot Camp's Luxury Fitness Retreat – Ibiza, Hiszpania

No 1 Boot Camp's Luxury Fitness Retreat – Ibiza, Hiszpaniafot: mbbirdy/iStockphoto

Choć główna siedziba No 1 Boot Camp's Luxury Fitness Retreat mieści się w Wielkiej Brytanii, to hiszpański oddział ulokowany na Ibizie zyskał znacznie większą popularność. Położony tuż obok Atzaro Boutique Hotel, luksusowego hotelu tuż przy plaży, ośrodek to miejsce z dala od nowoczesnego świata.

Na gości czeka pobyt w kilkupokojowym apartamencie, gdzie w części wspólnej razem z innymi obozowiczami, jedzą posiłki i relaksują się w pokoju wypoczynkowym. Fitness Retreat oferuje noclegi w dwu lub jednoosobowych pokojach z łazienką. Dodatkowo po całym dniu treningów można skorzystać z masażu lub popływać w basenie.Dla tych, którym to nie wystarcza, Atzaro Boutique Hotel proponuje skorzystanie z oferty Spa.

Oprócz masażu w cenie 70 euro, fryzjera i stylisty do dyspozycji jest łaźnia turecka, sauna i sala gimnastyczna. Oprócz standardowego programu treningowego dla gości przygotowano jeszcze rowery, a nawet żaglówki.Co do samego programu treningowego, nie należy on do bardzo zaawansowanych.

Pobyt na boot camp trwa jeden lub dwa tygodnie. Typowy dzień zaczyna się od pobudki o 7 rano, 45 minutowego treningu kardio, śniadania i godzinnych zajęć, na przykład aeroboksu, biegania, rozciągania lub gry zespołowej. Po 15 minutowej przerwie kolejne zajęcia i lunch. Następnie dwugodzinna wycieczka, kolejna przerwa i 2,5 godziny rozciągania, stretching lub joga i kolacja.

Rekordziści tracili na obozie nawet kilkanaście kilogramów. Organizatorzy zastrzegają również, że jeśli dla kogoś to za mało, to zawsze można umówić się na indywidualne zajęcia z trenerem. Proszą również o przestrzeganie dyscypliny i trzymanie się harmonogramu. Penthouse kosztuje 2 450 funtów, dwupokojowy apartament to 1 995 funtów za osobę, natomiast podwójny pokój to 1 335 za osobę.

Za obóz, czyli wszystkie treningi i zajęcia płacimy dodatkowo 1 350 funtów za siedem dni za osobę. W zimie trwa promocja, podczas której zapłacimy jedynie 995 funtów. Dojazd oczywiście we własnym zakresie.

1/6  
SKOMENTUJ

Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu zbPJf
KOMENTARZE
 • 29.01.13, 00:40:16

  ~kajja

  To na szczęście nie jest mi potrzebne, ale na poważnie się zastanawiam czy nie pojechać gdzieś na majówkę. Nie iwem tylko cztym się kierować przy wyborze biura. Tyle ich padło w zeszłym roku ze teraz strach się bać na któreś zdecydować
  odpowiedz
 • 29.01.13, 08:53:02

  ~Squerk

  Strach ma tylko wielkie oczy gdyby każdy tak patrzył to nikt by nie jeździł nigdzie. Można się ustrzec przez niepewnym biurem sprawdzając jego finanse i zadłużenie a to nie takie skomplikowane można to szybko zrobić z verdict. Przezorność jest lepsza niż brnięcie w niepewności.
  odpowiedz
 • 4.03.13, 17:01:17

  ~asko

  Zaczynamy czuć wiosnę, to dobrze czas obudzić się z zimowego marazmu i przewietrzyć głowy, zwiększyć efektywność i doładować akumulatory. Fit Boot Camp - nie musisz wyjeżdżać do UK czy USA, od 2012 roku w POLSCE:
  http://fitbootcamp.pl
  odpowiedz
 • 21.02.16, 16:00:24

  ~Jo_641

  FOX BOOT CAMP - to intensywne obozy sportowe dla dorosłych (odchudzająco - kondycyjne) na Mazurach.
  Najlepszy program treningowy: CrossFit, kick-boxing, treningi obwodowe, treningi z przeszkodami, rajdy rowerowe, kajaki, TRX, Body Pump i wiele innych.
  MOTYWACJA, DETOX, ZMIANA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH, ZMIANA PODEJŚCIA DO SPORTU, RELAX.

  www.ostrywycisk.pl
  odpowiedz