Mariusz Przybylski ma dosyć nudy
Styl Życia Styl Mariusz Przybylski ma dosyć nudy

Mariusz Przybylski ma dosyć nudy. "Robię odważną modę"

Mariusz Przybylski ma dosyć nudy.
Motywem przewodnim kolekcji jest charakterystyczny geometryczny wzór w stylu etno. [fot: materiały prasowe 38pr]

Najnowsza kolekcja Mariusza Przybylskiego na wiosnę-lato 2015 została zatytułowana Wild at Heart. Tym razem projektant sięgnął po wzory w stylu etno i wyrazistą paletę barw. Geometrycznymi nadrukami pokryto garnitury, sukienki, spódnice i sportowe męskie bluzy.

- Każda moja kolekcja to zupełnie inna opowieść, zawsze staram się, aby na pokazie był ten pierwiastek nieprzewidywalności i element zaskoczenia. Wydaje mi się, że ta kolekcja jest szczególnie żywiołowa, ekstrawagancka i odważna - mówił o swojej pracy Mariusz Przybylski. - Nigdy nie staram się dopasować do tzw. powszechnych gustów, do bardzo szerokiej publiczności. Po prostu robię swoje, czyli modę, w której jest widoczna ta moja odwaga. Mam dość nudy na wybiegach i kolekcji bez żadnego charakteru.

Motywem przewodnim kolekcji jest charakterystyczny geometryczny wzór w stylu etno. Na wybiegu można było zobaczyć świetnie skrojone marynarki, zestawione ze spodniami przed kostkę, bluzy i kurtki typu bomber o bogatej fakturze, przedłużone kamizelki, ramoneski łączone z koszulami i nałożonymi na spodnie fartuchami.

Projektant coraz mocniej wprowadza też nowe, bardziej rozbudowane fasony kobiece, w tym piękne spódnice z obniżonym stanem i bardzo szerokim dołem.

Zobacz film z pokazu kolekcji Mariusza Przybylskiego wiosna-lato 2015:


Mariusz Przybylski swoje charakterystyczne sportowo-eleganckie kroje zaprezentował w ulubionych czerniach i granatach. Postawił też na bardziej nowoczesne i awangardowe rozwiązania. Czarne kurtki, bluzy, żakiety i spódnice ozdobił skomplikowanymi aplikacjami z cekinów, które z daleka wyglądają jak kamienie szlachetne.

Projektant zdecydował się na współpracę z marką Briju. Wyraziste geometryczne ozdoby, wykonane ze srebra, dopełniają wyjątkową kolekcję.

Czytaj w Platine.pl
Krakowski magazyn wśród najlepszych okładek świata
Polska okładka znalazła się w gronie takich tytułów, jak Time, Forbes, The New Yorker, Elle, The New York Times.
Grube, czarne rajstopy modne na królewskim dworze
Nieoczekiwany wzrost sprzedaży czarnych, nieprzezroczystych rajstop w Wielkiej Brytanii. Powód?
Elżbieta II doceniła... spódniczkę mini
Nagrodzona projektantka ma na swym koncie również wynalazek damskich rajstop we wzorki, ściśle pasujących do reszty ubrania oraz damskich krótkich spodenek.


Tagi:

moda

kolekcja

mariusz przybylski

wiosna-lato 2015

SKOMENTUJ

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu LHbeg
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.