Hi-End - T+A CD-SACD-Player D 10 - Stereo - Odtwarzacze

Wyszukiwanie

T+A CD-SACD-Player D 10

  • Producent

    T+A

  • Cena

    30335.00 PLN

Ocena użytkowników

ocena 0,00

NEGOCJUJ CENĘ
T+A CD-SACD-Player D 10
 

Odtwarzacz T+A CD-SACD-Player D 10

Specyfikacja
D10 to najbardziej niezwykłyodtwarzacz SACD dostępny na świecie, jest on bezwzględnym urządzeniemHigh-End, za sprawą wyjściowego sygnały lampowego. Wyniki dotyczącejakości dźwięku są niesamowite, i co najmniej dorównują gramofonowiV-serii. D10 stworzony został w oparciu o szereg elementówzapożyczonych z SACD 1245 R-serii.

Jednak w D10 podwójnezasilanie jest znacznie bardziej wydajne dla cyfrowych elementów.Zainstalowano wtórny punkt przełączania sieci, z torroidaltransformatora, który oferuje doskonałą stabilność nawet przy zmiennym  obciążeniu dla wyjścia analogowego. W wyniku czego udało sięuzyskać  wyjątkowo stabilne, wysokie napięcie na sekcji zasilania,która posiada  elektrolity o pojemności wyższej niż 100.000 mF nawstępnym wzmocnieniu.

Quadrupel - D / A converter
Nowyconverter jest wyjątkowy, nawet dla normy T + A. W D10 jest wyposażonyw nie mniej niż osiem Burr Brown D / A - uznany za najlepszy typ. WQuadrupel - D / A converter jest znacznikiem między różnicą kalkulatorakorekty zmniejszenia błędów o ? i szumów tła o 6 dB. Wysiłkizainwestowane w ten konwerter były ogromne ale rezultaty byłe tegowarte!

Jak można oczekiwać, wykorzystywany swobodnieprogramowalny procesor sygnału powoduje, że urządzenie to pracujezgodnie z przewidywaniami firmy T + A. Zbudowane na four-stageoversampling i noise-shaper umożliwia użytkownikowi wybranie optymalnejreprodukcji do konkretnego typu  dysku.

Wykorzystanie four-stageoversampling and noise-shaper circuits for SACD playback które ,generują oddzielne filtry powracającej fali jednocześnie skutecznie jąstabilizują skutecznie przez co w doskonały sposób dostrajają dźwięk dopozostałych ogniw w łańcuchu urządzenia.


Mechaniczny system
Mechanicznakonstrukcja tych urządzeń utrzymuje tą samą filozofię i doskonałąjakość jak w pozostałych elementach V-serii. Połączenie  solidnegoaluminium i specjalnie wysokiej jakości akrylu wizualnie jest bardzoprzyjemny i daje doskonałe rezultaty w zakresie audio.

Wysokamasa konstrukcji i tłumienia, oraz wykorzystanie wysokiej jakości akrylu zapewniają, że mechanizm dysku (top-loader) jest całkowicieodizolowany od świata zewnętrznego. Sam mechanizm (top-loader) jestwykonany z bardzo solidnych bloków aluminium.

Kompleks, któryobejmuje uszczelnianie pierścienia dociskowego jest zbudowany od góry zjednego kawałka aluminium i połączony na stałe z akrylowym dociskiemstabilizującym odczytywaną płytę CD.  Projekt ten przewiduje wybitnetłumienie drgań oraz likwiduje wszelkie skutki rezonansów, jak irównież uszczvelnienia dysk hermetycznie od środowiska.

Dostępny w kolorach alu silver oraz titan.

Źródło: Fusic.pl
OCEŃ SPRZĘT HI-END
 
Twoja ocena

0.00/10

  • Oceń::

Uzasadnij:

  
Podaj drugi znak kodu 5vACe