Hi-End - Naim OVATOR S-400 - Kolumny - Podłogowe

Wyszukiwanie

Naim OVATOR S-400

  • Producent

    Naim

  • Cena

    14905.00 PLN

Ocena użytkowników

ocena 0,00

NEGOCJUJ CENĘ
Naim OVATOR S-400
 

Naim Ovator S-400


Jest to mniejsza wersja zeszłorocznego modelu OVATOR S-600, konstrukcyjnie bardzo podobna. Zbudowana według tych samych założeń, przy użyciu unikatowego przetwornika BMR (Balanced Mode Radiator) o średnicy 46 mm ma dostarczać brzmienie o nieskrępowanej dynamice i perfekcyjnym timingu, który – jak wiadomo - jest znakiem rozpoznawczym wszystkich konstrukcji tej marki.

Za reprodukcję najniższych oktaw (powyżej 36 Hz) odpowiada tandem 6,5-calowych papierowych wooferów z neodymowymi magnesami. Firma podkreśla liniowość tych przetworników oraz ich odporność na kompresję. Clou konstrukcji stanowi wspomniany przetwornik BMR, przenoszący zakres od 700 Hz. Jego płaska membrana o strukturze plastra miodu jest napędzana przez podwójny system magnesów neodymowych. Głośnik pracuje we własnej subkomorze o 10-milimetrowych ściankach wykonanych z kompozytu. Zawieszenie elastomerowe całego modułu odprzęga do od reszty 40-litrowej skrzyni, wysokiej na 106 cm, szerokiej na 33 cm i głębokiej na 34,5 cm. Tworzą ją panele MDF o dwóch grubościach: 25 i 50 mm, wytłumione masami bitumicznymi oraz usztywnione odpowiednim ożebrowaniem.

Różnica to przedewszystkim gabaryty modelu NAIM OVATOR S-400, który jest mniejszy i ma odpowiednio mniejsze przetworniki (165-mm 2 głośniki niskotonowe i 1 wysokośredniotonowy głośnik w technologii BMR 47 mm).Inna jest również zwrotnica modelu S-400.

Zwrotnicę odseparowano od komór czynnych akustycznie, umieszczając ją w plincie z metalowego odlewu. Zastosowano najlepszej jakości komponenty. Zgodnie z filozofią systemowych upgrade'ów Naima, do Ovatorów S-400 oferowana będzie aktywna zwrotnica, pozwalająca na w pełni skuteczny tri-amping z pominięciem filtrów

Specyfikacja Produktu:

- Skuteczność: 88dB
- Impedancja: 4ohm
- Zalecana moc wzmacniacza: 25-130 W

Cena za parę kolumn.

Źródło: Fusic.pl
Podobne produkty
OCEŃ SPRZĘT HI-END
 
Twoja ocena

0.00/10

  • Oceń::

Uzasadnij:

  
Podaj trzeci znak kodu bmP2k