Hi-End - Naim HI-CAP - Akcesoria - Zasilanie

Wyszukiwanie

Naim HI-CAP

  • Producent

    Naim

  • Cena

    6105.00 PLN

Ocena użytkowników

ocena 0,00

NEGOCJUJ CENĘ
Naim HI-CAP
 

NAIM dawno już dowiódł, że wyodrębnienie zasilacza poza obudowę odtwarzacza CD daje o wiele lepsze rezultaty niż rozdzielenie odtwarzacza na osobny transport i przetwornik, które często powoduje sporo problemów. XPS jest zaawansowanym technologicznie zasilaczem, zbudowanym z sześciu oddzielnie regulowanych torów zasilania, które następnie się rozgałęziają i zostają poddane ponownemu regulowaniu, niektóre nawet dwukrotnie jeszcze w odtwarzaczu CD.

Nie zapomniano także o obudowie, pokrytej antymagnetyczną powłoką, by dodatkowo ochraniać wrażliwe układy przed rezonansem i efektem mikrofonowym. Poprawiono również i tak już mocno rozwinięte ekranowanie układów. Nie zapomniano o izolujących od podłoża nóżkach.

XPS jest niezbędny do zasilania odtwarzacza CDS (jest standardowo na jego wyposażeniu) lub może być "upgradem" w przypadku CDX'a, wnosząc wyraźną poprawę dynamiki, porządku, czystości i szybkości w reprodukowaniu zapisanego materiału. Jest to tym wyraźniejsze im bardziej skomplikowany i złożony jest odtwarzany materiał, który wcześniej zamazany i nieczytelny staje się przezroczysty jak kryształ.

Dane techniczne
Wyjście: +/- 22V, +/- 10V, 2x15V
Zasilanie: 230V
Wymiary (WxSxG): 87x432x314mm
Wykończenie: czarne

Źródło: Fusic.pl
OCEŃ SPRZĘT HI-END
 
Twoja ocena

0.00/10

  • Oceń::

Uzasadnij:

  
Podaj drugi znak kodu ayCGi