Hi-End - MBL 9011 - Stereo - Wzmacniacze

Wyszukiwanie

MBL 9011

  • Producent

    MBL

  • Cena

    175500.00 PLN

Ocena użytkowników

ocena 0,00

NEGOCJUJ CENĘ
MBL 9011
 

MBL 9011
 
Radialstrahler to znak rozpoznawczy kolumn tego producenta z Niemiec. Charakterystyczne omnipolarne głośniki budowane są już od wielu lat, ciągle ulegając przeobrażeniom i udoskonaleniom. Co najmniej równie efektownie prezentuje się elektronika tej marki, której ceny zaczynają się dość wysoko, oferując niebagatelne osiągi i wyjątkowo ekskluzywne wzornictwo. Firma ta należy do  bardzo wąskiej  grupy najbardziej uznanych producentów hi-end, których produkty stanowią luksusową ozbobę salonów oraz zwyciężają wszelkie porównania z kokurencją.

MBL - ponadczasowa doskonałość

Gdy potrzeby jednostki stają się wzorem dla przemysłu

Ponad 27 lat minęło od czasu kiedy Wolfgand Meletzky stworzył MBL Akustikgeräte GmbH. Jako swoje pierwsze osiągnięcie zaprezentował głośnik, który zrewolucjonizował sektor high-end. Od tego czasu firma produkuje urządzenia i kompletne systemy hi-fi zadziwiające zarówno ekspertów, jak i miłośników muzyki. Produkty MBL wyznaczyły nowy standard dźwięku zachowując jednocześnie wspaniały wygląd. Konstruktorzy firmy kierują się bardzo prostym, ale przekonującym motto: ?Dla naszych klientów ? tylko to co najlepsze!?

Wolfgang Meletzky, wykształcony inżynier, zadebiutował na rynku high-end w 1979 roku. Od samego początku istnienia firmy wiele autorytetów w dziedzinie high-end bylo pod wrażaniem naszego nowatorskiego ducha. Potwierdził to m.in. amerykański magazyn ?The Absolute Sound? w 1992, kiedy zespół redaktorski określił kolumnę MBL 101 B jako wymarzony sen audiofila. Nie dziwi zatem, że sukces ten trwa nadal i kolumny aktualnie konstruowane przez MBL ciągle wygrywają rankingi na całym świecie (Polecany Produkt Roku 2000: MBL #1 ? ?Stereophile?, USA).

Takie spektakularne sukcesy, nie są oczywiście dziełem przypadku. Poszukiwanie tego co nowe i coraz lepsze, jest głęboko zakorzenione w filozofii firmy. Odzwierciedla się to w wysokich wymaganiach, które stawia sobie firma: celem jest produkcja urządzenia hi-fi, które łączyć będą niezrównany dźwięk i nowatorski design.


Orkiestra w Twoim pokoju ? dźwięk na żywo w Twoim domu

Aby znakomity system high-end grał wspaniałym dźwiękiem, musi spełnić bardzo wysokie standardy. MBL zawsze oznacza maksymalną radość z dźwięku, niezależnie od tego, czy słuchamy referencyjnego systemu high-end z serii ?Top-Line?, czy też mamy do czynienia z systemem ?Basic-Line?, który wprowadzać może w pierwszy kontakt ze światem brzmienia wysokiej jakości.
Dzięki urządzeniom MBL słuchacz ma wrażenie, że znajduje się na sali koncertowej a nie w swoim pokoju.
Duża moc wzmacniaczy pozwala wydobyć najdrobniejsze szczegóły z głośnika i sprawić, że dźwięk jest bardzo dynamiczny, niezrównany pod względem jakości.
MBL oferuje kompletne systemy  w szerokim przedziale cenowym ? od trzydziestu do kilkuset tysięcy złotych. Czarno-złote lub arktyczno-srebrne wykończenie komponentów zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.


MBL ? Produkowane w Niemczech ? uznane na całym świecie.

Aby zachować wysoki standard, MBL polega na najbardziej niezawodnym partnerze ? samym sobie. Wszystkie produkty MBL, od elektroniki po głośniki, wytwarzane są w fabrykach MBL w Niemczech. Każdy produkt marki MBL wyróżnia się na tle konkurencji wybitną jakością, którą gwarantuje ścisła i skrupulatna kontrola na każdym etapie produkcji. Firma ma swą siedzibę w Berlinie. Eksperci z całego świata naprawdę doceniają te trzy krótkie słowa: ?Made in Germany?. MBL eksportuje do ponad 25 krajów na świecie.
 

Zachwycające high-endowe urządzenia, będące najwspanialszymi technicznymi osiągnięciami w służbie muzyki.
Końcówki mocy, które mogą stawać w szranki ze wszystkim, co dotychczas uznane było za ?najlepsze?. Specjalnie zaprojektowana technologia DPP w połączeniu z komponentami najwyższej jakości zapewnia muzyczną i techniczną perfekcję. Dźwięk jest wybitny w całym zakresie pasma akustycznego.
Muzyczne pejzaże o niedoścignionej przejrzystości, wyjątkowej dynamice i czystej precyzji sprawią rozkosz każdemu słuchaczowi. Końcówki mocy, które mogą wysterować każde kolumny ze zdumiewającą precyzją.


Cena za sztukę.


Źródło: Fusic.pl
Podobne produkty

Luxman B-1000F

Średnia ocena: 0,00

MBL 9011

Średnia ocena: 0,00

MBL 9011

Średnia ocena: 0,00

Luxman B-1000F

Średnia ocena: 0,00

OCEŃ SPRZĘT HI-END
 
Twoja ocena

0.00/10

  • Oceń::

Uzasadnij:

  
Podaj pierwszy znak kodu f9cDc