Hi-End - Audio Physic Yara II Evolution Pack 5.0 - Kolumny - Kino domowe
Sprzęt & Gadżety Hi-End Kino domowe Audio Physic Yara II Evolution Pack 5.0

Wyszukiwanie

Audio Physic Yara II Evolution Pack 5.0

  • Producent

    Audio Physic

Ocena użytkowników

ocena 0,00

Audio Physic Yara II Evolution Pack 5.0
 

Zestaw kolumn Audio Physic 5.0

Audio Physic Yara II Evolution

Doskonale znana audiofilom firma Audio Physic, od lat cieszy sie wielkim uznaniem na świecie.

Produkty tej marki charakteryzuje wybitne odwzorowanie przestrzeni w układach stereo jak i wielokanałowych. Oprócz tego mozna liczyć na bogactwo barw i pełnopasmowość. Rewelacyjny dźwięk wydobywa się zawsze z doskonałej pod względem jakości obudowy, pokrytej najlepszymi, naturalnymi fornirami dostępnymi w wielu kolorach.

Kolumny firmy Audio Physic łączą w sobie najlepsze osiągnięcia techniki i sztuki. Postęp technologiczny, innowacyjne projekty i użycie najnowszych materiałów to nie wszystko. Liczy się jeszcze piękno, którego ucieleśnieniem są zgrabne rzeźbiarskie kształty, wspaniale wykończone obudowy i doskonałe okleiny.

Wiele firm buduje swoje kolumny na bazie tradycyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Inni próbują osiągnąć jak najlepsze brzmienie przy określonych założeniach budżetowych. Audio Physic jest inny.

Od ponad dwudziestu lat konstruktorzy firmy robią wszystko, aby osiągnąć absolutną, bezkompromisową doskonałość w dziedzinie reprodukcji dźwięku. "Bez straty najdrobniejszego szczegółu" - oto motto towarzyszące manufakturze od chwili powstania pierwszych Sparków w 1985 roku. Stworzenie kolumny idealnej wymaga uwzględnienia wielu czynników. Dzięki przemyślanemu projektowi i zaawansowanej technologii produkcji nazwa "Audio Physic" jest gwarancją jakości dla najbardziej wymagających.

Produkty Audio Physic wytwarzane są w Niemczech. Wąskie przednie panele kolumn pomagają uniknąć dyfrakcji oraz osiągnąć szeroką i precyzyjną scenę dźwiękową. Taki sposób prezentacji wyróżnia te kolumny na tle konkurencji. O doborze głośników do każdego modelu decyduje nie tylko ich znakomita jakość, ale również cechy dźwiękowe. Obudowy mają wzmocnioną konstrukcję i są tak zoptymalizowane, aby zneutralizować fale stojące i rezonanse we wnętrzu obudowy. Wszystkie modele kolumn są parowane. Nie można wszak zapomnieć o jednym - dbałość o efekt końcowy, jakim jest doskonała reprodukcja muzyki jest sprawą absolutnie priorytetową. Innowacyjność projektów, jakość komponentów jest wprawdzie bardzo ważna, ale stoi dopiero na drugim miejscu. Istnieje wiele dobrze brzmiących kolumn. Tylko te wybitne potrafią zamienić "odtwarzanie płyty" w porywający, wzruszający muzyczny spektakl. Kolumny Audio Physic zostały tak dostrojone, aby odtwarzać muzykę wiernie i z pasją. Konstruktorzy skoncentrowali swoją uwagę na najdrobniejszych szczegółach, aby każdy model tworzył zdumiewająco trójwymiarową scenę dźwiękową. Szczegółowość bez popadania w kliniczną przesadę nosi miano muzykalności. Takie cechy posiada każdy produkt Audio Physic.
Im lepszy model, tym bardziej wyrafinowane brzmienie. A jakie to brzmienie? Dystyngowane, gładkie, pozbawione agresji, z niezwykłą sceną dźwiękową nasyconą detalami. To brzmienie, które potrafi wzniecić emocje i uczucia trudne do wyrażenia słowami. Posłuchaj, a przekonasz się o co chodzi.

Firma Audio Physic zawsze pozostaje wierna swojej filozofii dźwięku. Nowy model Yara Evolution prezentuje walory, z których firma jest znana: znakomitą stereofonię i wierny przekaz z uwzględnieniem drobnych detali, co zbliża do wrażenia obecności żywej muzyki. Tym razem wyzwaniem był nowy poziom cenowy, aby kolumny były dostępne dla szerszego grona. Dzięki temu coraz większe rzesze wielbicieli marki będą się mogły cieszyć z posiadania firmowego dźwięku. Jak zwykle jakość wykonania i obudowy zasługuje na najwyższe uznanie.


Specyfikacja Produktu:
Impedancja:     4 Ohm
Skuteczność:     89 dB
Rekomendowana moc wzm.:     20 -120W
Pasmo przenoszenia:     42Hz - 33kHz
Wymiary (wys. x szer. x głęb.):     960 x 220 x 290 mm

Audio Physic Yara II Compact

Specyfikacja techniczna:
Height     310 mm / 12.2"
Width     150 mm / 5.9"
Depth     200 mm / 7.9"
Required Space
Width x Depth     
Weight     4.6 kg
Recommended amplifier power  20-120W
Impedance 4 Ohm
Frequency range 55 Hz - 40 kHz
Sensitivity 88 dB
VCT-Terminal


Audio Physic Yara II Center
 
Audio Physic jest od lat wierny swojej filozofii dźwięku. Yara Center reprezentuje maksymalny poziom jakościowy charakterystyczny dla serii Yara.

Specyfikacja Produktu:
Pasmo przenoszenia: 48 Hz - 40 kHz
Skuteczność: 90 dB
Imedancja: 4 Ohm
Rekomendowana moc wzm.: 20 - 120 W
Masa: 6,5 kg
Wymiary (mm): 150 x 450 x 200

Cena za zestaw 5 kolumn.
Źródło: Fusic.pl
OCEŃ SPRZĘT HI-END
 
Twoja ocena

0.00/10

  • Oceń::

Uzasadnij:

  
Podaj pierwszy znak kodu jjkeg